SFbBox by psd to wordpress

Nedjelja, 30 Ožujak 2014 10:16

Pobjede rukometaša i rukometašica Izviđača

Piše: LJ::portal Piše: LJ::portal

Sinoć je u Ljubuškom odigrana utakmica 24. kola rukometne Premijer lige Bosne i Hercegovine, domaći Izviđač ugostio je rukometaše Dervente. Izviđač je bio bolji, na poluvremenu su vodili sa 15:13, dok je na kraju završilo konačnim rezultatom 33:25.

Kod Izviđača Ante Grbavac postigao je sedam golova, Ereš, Vidović i Miličević po pet, a kod Dervente najbolji strijelac bio je Stanković s deset golova. Izviđač je ovom pobjedom preskočio Derventu, izravnog konkurenta u borbi za plasman u Ligu za doigravanje za prvaka, te se sada s 48 bodova nalazi na četvrtom mjestu ljestvice. U sljedećem kolu koje je na rasporedu 11.4. Izviđač će ugostiti sarajevsku Bosnu.

Nakon pobjede protiv Zrinjskog u Mostaru i poraza od Mire u Ljubuškom, rukometašice Izviđača gostovale su u Banja Luci gdje su u srazu s domaćim Borcem upisale pobjedu. Rukometašice Izviđača slavile su rezultatom 24:23, dok su na poluvremenu imale prednost 14:11.  Za Izviđač Marija Boras postigla je devet pogodaka, a Kraljević i Nosić po četiri. U sljedećem, 16. kolu, u Ljubuškom će gostovati rukometašice Lokomotive.