SFbBox by psd to wordpress

Utorak, 06 Rujan 2016 13:17

Mlada ekipa Sloge Ljubuški ostvarila pobjedu nad Ramom

Autor: hercegovina.info | ljportal.com Autor: hercegovina.info | ljportal.com Foto: Druga liga FBiH - Jug | facebook.com

U subotu je u Ljubuškom odigrano 3. kolo Druge lige Jug gdje su nogometaši Sloge zabilježili pobjedu nad Ramom od 3:1. U ovom kolu su uspjeli zamijeniti domaćinstvo s Ramom tako da nisu morali putovati na gostovanje.

Nakon što su prošlo kolo pružili odličnu igru i bili nadomak iznenađenju protiv velikog favorita Igmana, mlada momčad Sloge pod vodstvom trenera Limova ostvarila je pobjedu nad Ramom.

U odličnoj utakmici ekipa Sloge veći dio susreta imala je terensku inicijativu te dolazi u prednost u 19. minuti kada pogađa M. Puljić. Ipak samo dvije minute kasnije Rama uspijeva preko Gorančića izjednačiti. Do kraja poluvremena domaći ipak ostvaruju prednost kada pogađa Kajtazi. Potvrdu sva tri boda i velike pobjede osigurava Grizelj u 87.minuti susreta.

Ovo je vrlo važna pobjeda za mladu ekipu Sloge koja je u sezonu krenula s velikim problemima (kasno krenule pripreme, ekipa formirana u hodu, neodlazak na gostovanje).  U sljedećem kolu će u Ljubuškom ugostiti Branitelj iz Mostara.

S obzirom da u prvom kolu nogometaši Sloge iz Ljubuškog nisu došli na utakmicu u Buturović Polje kažnjeni su s -3 boda te se sada nalaze na 12. mjestu s 0 bodova.

Sloga Ljubuški - Rama 3:1 (19' Mario Puljić, Paul Kajtazi, 87' Franjo Grizelj / 21' Belmin Gorančić)