SFbBox by psd to wordpress

Monday, 04 April 2016 14:19

Pobjeda nogometašica Sloge u Travniku

Autor: facebook.com/ŽNK-Sloga-Ljubuški Autor: facebook.com/ŽNK-Sloga-Ljubuški

U subotu (02.04.2016.) su nogometašice Sloge gostovale u Travniku kod ekipe ŽNK Rosa Brandis u sklopu VIII. kolo Prve ženske FBiH lige. Naše cure su odigrale prvu utakmicu nakon polusezonske stanke pod vodstvom novog trenera Josipa Brajkovića, te su ostvarile pobjedu od 0:3 i tako upisale 3 velika boda.

Cure su se od samog početka suprotstavile domaćinima i pokazale da su došle u Travnik po prve bodove. Dobra igra naših cura rezultirala je pogotkom Ines Korać u 13. minuti za rezultat 0:1. Nakon gola, naše cure se nisu opustile, nego su čvrstom obranom tražile priliku za kontru i polukontru, te su je dočekale kada je Manuela Dedaj u 43. minuti probila desnu stranu i ubacila za Leu Čepo, koja je povisila rezultat na 0:2. S ovim rezultatom se otišlo na poluvrijeme utakmice.

U drugom poluvremenu od cura se tražilo da zadrže rezultatsku prednost. Travničanke su prijetile, ali svoje prilike nisu iskoristile. Naše cure su u 75. minuti uspjele još jednom preko Manuele probiti desnu stranu, te na sličan način akciju završava Lea Čepo, za svoj drugi pogodak i konačan rezultat 0:3.

ŽNK Rosa Brandis – ŽNK Sloga Ljubuški 0:3 (0:2)

ŽNK Sloga Ljubuški:
Početna postava: V. Ereš (1), P. Skoko (4), N. Barbarić (13), A. Matić (5), J. Ereš (20), V. Medić (3), K. Matić (6), G. Krasić (8), M. Dedaj (11), I. Korać (19), L. Čepo (7).
Klupa: M.Šarac (14), B. Miličević (9), M.Škrobo (2), D.Medić (17), M. Šiljeg (10)

Treneri: Josip Brajković i Milenko Dropuljić

Na kraju se zahvaljujemo Toniju Kraljeviću i Mirjani Džajić koji su nam pomogli da bismo mogli odigrati ovu utakmicu, Džajić commercu za osvježenje tijekom puta i našoj nezamjenjivoj legendi za volanom, vozaču Veli.